Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio

Žvagulis su anūke Barbora siunčia jautrią žinutę: suvirpins širdį

8 780

Dainininkas Žilvinas Žvagulis kartu su savo anūke Barbora siunčia visiems, leidžiantiems laiką namuose, pačius gražiausius linkėjimus.

Atlikėjas ragina lietuvius nepanikuoti, maksimaliai produktyviai praleisti laiką su šeima, vaikais, kas gali – ir su anūkais. Suprasdamas, kad darbas ir vaikai kartu yra sunkiai suderinami, vyras pakvietė uždainuoti lopšinę, rašo pranešime spaudai.

Aš šią dainą skyriau Barborai, kai jai buvo vieneri metukai. Dabar jai ketveri ir mes jau dainuojame kartu… Pasakysiu atvirai – man pačiam ši daina yra labai graži ir jautri. Kviečiu visus tėvus, mamas, močiutes ir kitus, kas tik šiuo nelengvu periodu prižiūrite atžalas, bemigdydami – padainuokime jiems šią lopšinę.

Labai tikiuosi, kad karantinas pasibaigs taip greitai, jog jos išmokti jūs nespėsite, bet realybėje – turėsite, ką prisiminti apie šį nelengvą laikotarpį. Šiuo metu aš pats esu užsidaręs namuose, kaip ir mano šeima, tad anūkų kurį laiką nebelankysiu, šios dvi savaitės man – tikra amžinybė.“, – prisipažino atlikėjas.

www.tv3.lt

Comments are closed.