Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio

Žiaurus išpuolis autobuse – merginas iki sąmonės netekimo sumušė, nes jos nesibučiavo

996

DĖMESIO

Šiame puslapyje pateikiama informacija, skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija.

ATIDARYDAMAS ŠĮ PUSLAPĮ, AŠ PATVIRTINU, KAD MAN JAU YRA 18 METŲ.

Nors Londonas laikomas draugišku bet kokių pažiūrų žmonėms, kartais galima tuo rimtai suabejoti. Pavyzdžiui, tuo netiki netradicinės seksualinės orientacijos moterys, kurias vyrų gauja žiauriai sumušė autobuse.

Išpuolis prieš dvi moteris įvykdytas vieną ankstų gegužės rytą – jas, važiuojančias autobusu West Hampesteade ėmė įžeidinėti gauja vaikinų.

Chuliganai savo aukų reikalavo pademonstruoti, kaip lesbietės bučiuojasi, o joms atsisakius ir paprašius atstoti būrys vyrų ėmė mėtyti įvairius daiktus į keleives, o netrukus su jomis žiauriai susidorojo.

Mažiausiai 4 vyrai mušė moterų porą iki sąmonės netekimo ir spruko palikę nukentėjusiąsias kraujo klane.

Vienai iš nukentėjusiųjų – 28 metų Melania Geymonat – sulaužyta nosis.

Ji tik vasario mėnesį atvyko gyventi į Londoną, čia studijuoja mediciną ir dirba skrydžių palydove kompanijoje „Raynair“. Moters partnerė – amerikietė Chris.

Tą pačią naktį apie įvykį pranešta policijai, nusikaltimas tiriamas. Neabejojama, taip pat buvo homofobinis išpuolis, nors moteris sumušę vyrai pagrobė kelis jų asmeninius daiktus, tad tiriamas ir apiplėšimas.

 

Šaltinis: anglija.today

Comments are closed.