Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio

Vyras negeria ir nevalgo jau 70 metų. Kaip jis atrodo būdamas 89 metų

438

Prachladas Džanis – unikalus vyras iš Indijos. Jis atsisakė maisto ir gėrimo, kai jam buvo 18 metų. O šiais metais jam sukaks jau 90!

Gydytojai ilgą laiką netikėjo, kad tai įmanoma, todėl prieš 17 metų Prachladas sutiko totaliam daktarų stebėjimui 10 dienų bėgyje. Eksperimento metu vyras net sutiko neiti į dušą.

Džanį stebėjo apie 100 daktarų ir visi jie buvo priversti pripažinti, kad tapo tikro stebuklo liudininkais! Prachladas iš tiesų puikiai apsiėjo be maisto ir vandens. Jo sveikata buvo visiškai tvarkoje.

Po 7 metų eksperimentą vėl pakartojo ir rezultatai liko lygiai tokie pat. Unikalus vyriškis ramiai apsiėjo be maisto ir vandens stebimas daktarų.

Indijos kariškiai pasakė, kad eksperimento rezultatus jie panaudos rengdami kareivius išgyvenimui ekstremaliose situacijose, kur paprasčiausiai nėra prieigos prie geriamo vandens.

Tačiau be šaukšto deguto neapsieita. Vienas gydytojas atkreipė likusiųjų dėmesį į vieną niuansą. Kasdien Džaniui leisdavo skalauti burną. Vandens jis negėrė, bet pora lašų jam visgi galėjo patekti į organizmą. Tačiau ir tai galima laikyti tikru stebuklu!

Tai jums tikrai patiks!

Comments are closed.