Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio

TOP3 Zodiako ženklai – pilnatiniai zombiai: šios dienos smogs su kaupu

419

Šiandien prasideda Liepos mėnesio pilnatis, kuri suteiks ne pačių teigiamiausių emocijų kai kuriems Zodiako ženklams. Sužinokite, ar jūs esate tarp jų.

Portalas bustle.com sudarė trejetuką Zodiako ženklų, kuriems ši pilnatis smogs su kaupu:

JAUTIS

Jaučiams šiomis dienomis gali tekti rimtai pakovoti su savo prasiveržiančiomis emocijomis. Tikėtina, kad vidinis įsiutis jus lydės visą pilnatį. Todėl vertėtų geriau apgalvoti savo veiksmus bei poelgius. Ši pilnatis Jaučiams suteiks ir vidinės stiprybės, todėl energijos kiekis padidės su kaupu.

MERGELĖ

Mergelės šios pilnaties metu gali jausti šiokią tokią riziką, todėl nenustebkite, jei jos ateinančiomis dienomis jausis nestabilios, nenorės užsiimti įprasta veikla. Tiesa, nepaisant visko, šios pilnaties metu Mergelėms yra didelė tikimybė sutikti savo tikrąją meilę, todėl jeigu sugebėsite įveikti įtampą, laiminga ateitis jums garantuota.

SKORPIONAS

Skorpionai paskutinį laikotarpį tikėtina buvo užsivertę itin rimtais darbais iki pat išnaktų. Todėl šios pilnaties metu jie gali jaustis pavargę, irzlūs ir per daug emocionalūs. Ateinančiomis dienomis šio Zodiako ženklo atstovams patartina atsipalaiduoti ir kuo greičiau pailsėti.

 

www.tv3.lt

Comments are closed.