Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio

Šuo suskamba durų skambutį, kad galėtų grįžti namo pabėgęs

282

Duris skamba šuo

Įsivaizduokite pojūtį, kai jūsų šuo grįžta namo grįžęs namo naudoja durų skambutį. 

Jūsų namų saugumas visada yra svarbiausias prioritetas. Yra daugybė namų vertybinių popierių.

Tačiau naujausia tendencija yra išmanioji kamera su durų skambutiu, kuri gali būti papildomas akių ir ausų rinkinys, reikalingas jūsų namams apsaugoti.

Naudodami šiuos naujus durų varpelius galite atidaryti duris būdami toli nuo namų ir netgi sugauti potencialius nusikaltėlius. Tačiau šie durų varpeliai taip pat gali pagauti keistų ir juokingų akimirkų. 

Šios technologijos dėka savininkas pamatė savo šunį suskambusį durų skambutį, kad grįžtų į vidų. Jis manė, kad tai buvo smagu, todėl jis pasidalino šiuo vaizdo įrašu internete.

Tris mėnesius augęs auksaspalvis retriveris kažkaip sugebėjo išeiti iš namų. Tačiau jo pabėgimas truko neilgai. Kailinis augintinis žino, kad, norėdamas grįžti į namus, jam reikia suskambėti durų skambutį.

Ir būtent tai jis ir padarė. Po to, kai pabėgo ir išgyveno gyvenimą lauke, šuo norėjo grįžti į vidų. Šis šuo įrodė, kad jis yra labai protingas. Stebėkite ir klausykite, kai jis trenkia į durų skambutį, kuris iš tikrųjų yra numatytas groti beldžiantį garsą, o ne įprastą „skambėjimo“ toną.

Comments are closed.