Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio

Šis receptas išlygins rankų odą per 2 kartus!

34

Rankų odai reikia ypatingos priežiūros, nes jos visada yra akyse. Nenuostabu, kad jie sako, jog moters rankos gali nulemti jos amžių. Sugrąžinti jaunystę į rankas nėra taip sunku, ir mes išmokysime jus kaip!

Rankų odoje yra labai mažas riebalų sluoksnis, todėl kolageno ir elastino skaidulos pradeda skaidytis, senėjimo poveikis tampa labiau pastebimas.

Nuolatinis skalbimas ir įvairių cheminių medžiagų poveikis jiems gali turėti didelę įtaką, todėl nenuostabu, kad jie reikalauja papildomos priežiūros.

Ekspertai sako, kad  kiaušinio baltymas  padeda atkurti elastingumą. Tai labai paprasta – paimkite kiaušinių baltymus ir sumaišykite juos su vienu šaukštu medaus. Tada sutepkite rankas šiuo mišiniu ir leiskite jiems išdžiūti. Kaukę nuplaukite šiltu vandeniu ir patepkite kokosų aliejumi ant rankų. Jūs iškart pastebėsite rezultatą.

Bulvės  gali padaryti jūsų rankas vėl lygios. Išvirkite keletą vidutinio dydžio bulvių ir sutrinkite jas šakute. Įpilkite 2 šaukštus alyvuogių aliejaus, medaus ir pieno ir atvėsinkite šį mišinį. Tepkite mišinį 2–3 kartus per savaitę ir palikite ant rankų maždaug 15 minučių. Nuplaukite rankas šiltu vandeniu.

Erškėtuogių aliejus  padės atgauti rankų elastingumą ir jaunatviškumą, be to, šis aliejus yra labai maistingas. Kiekvieną dieną masažuokite rankas šiuo aliejumi ir jo neplaukite.

Citrina ir cukrus . Išspauskite šiek tiek citrinos sulčių ir sumaišykite ją su tokiu pat kiekiu cukraus bei įtrinkite šį mišinį ant rankų, kad pagerintumėte mikrocirkuliaciją. Nuplaukite rankas šiltu vandeniu, po to šaltu.

Migdolų aliejus . Migdolų aliejų patepkite ant rankų odos, pamerkite juos į šaltą vandenį maždaug 5 minutes ir patepkite riebiu kremu. Uždėkite ant rankų medvilnines pirštines ir palikite jas per naktį. Ryte jūsų rankos bus visiškai hidratuotos.

Labai gerai  ant rankų užtepti nedidelį kiekį  vazelino , pamasažuoti ir užsimauti medvilnines pirštines ir palikti per naktį.

Venkite naudoti labai karštą vandenį, nes tai gali juos sausinti. Vietoj to naudokite šiltą arba šaltą vandenį.

Saugokite rankas nuo šalčio

Visada mūvėkite pirštines, kai lauke šalta, nes jos yra pažeidžiamiausios.

Comments are closed.