Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio

Šiauliuose – mamos smurto protrūkis: sumušė savo 9-metį sūnų

279

Antradienį Šiauliuose moteris galimai sumušė savo devynmetį sūnų. Mažametį apžiūrėjo medikai, o pats jis dabar yra saugioje aplinkoje.

Šiauliuose savo namuose moteris, gimusi 1982 m., įtariama, sumušė savo mažametį sūnų, gimusį 2011 m. Nukentėjusysis po medikų apžiūros traumą gydosi ambulatoriškai.

Šeima buvo žinoma

Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Šiaulių apskrities vyriausiąja specialiste Silva Šimkevičiene, moteris patikino, kad toks įvykis antradienį iš tiesų buvo užfiksuotas.

„Šeima vaiko teisių apsaugos specialistams buvo žinoma, jai teiktos socialinės paslaugos pagal poreikį.

Šiaulių apskrities vaiko teisių apsaugos skyrius neturi duomenų, kad prieš vaiką būtų smurtauta anksčiau. Toks pranešimas apie smurtą prieš vaiką šioje šeimoje pirmas“, – komentuoja S. Šimkevičienė.

Šiuo metu yra saugioje aplinkoje

Anot specialistės, buvo pastebėta, kad vaikas galimai yra sumuštas, išsamiau apie vaiko sveikatą paaiškės po specialistų išvadų. Tyrimo eigoje paaiškės, ar moteris vaikui sudavė ranka ar kokiu nors daiktu.

Pats berniukas šiuo metu yra saugioje aplinkoje.

„Vaikas šiuo metu yra saugioje aplinkoje pas jam artimus žmones, kurie juo rūpinasi. Visa vaikui ir jo šeimai reikalinga pagalba pradėta teikti nedelsiant“, – užtikrina specialistė.

www.tv3.lt

Comments are closed.