Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio

Šaudynių metu nušautos moters vyras išplatino jautrią žinutę: ateikite visi, kitos šeimos aš neturiu

1 277

Vyras, kurio žmona buvo nušauta masinių žudynių El Pase metu, pakvietė visus galinčius apsilankyti jos laidotuvėse, nes, anot jo paties, „jis jokios kitos šeimos neturi“.

Antonio Basco žmona Margie Reckard buvo viena iš 22 žmonių, kuriuos rugpjūčio 3-ąją šaltakraujiškai sušaudė užpuolikas „Walmart“ parduotuvėje.

Vyras pakvietė visus sudalyvauti jos laidotuvėse Teksaso mieste penktadienio popietę, cituojami vietos duobkasiai britų leidinyje „The Independent“.

A. Basco ir jo žmona, kurią jis apibūdino kaip „angelą“, santuokoje gyveno 22 metus.

„Jis neturėjo kitos šeimos. Parodykime jam ir jo žmonai El Paso meilę“, – savo „Facebook“ paskyroje parašė laidotuvių namai „Perches“. Žinute pasidalinta daugiau nei 10 tūkst. kartų.

Šimtai žmonių parašė, kad ateis atsisveikinti su šaudynių auka. Kiti rašė, kad atsiųs gėlių. Daug žmonių tiesiog pareiškė užuojautą.

Pati Margie Reckard gimė Baltimorėje ir susilaukė dviejų sūnų bei dukters, praneša leidinys.

A. Basco KFOX 14 kanalui pasakojo, kad jo žmona buvo „puiki moteris“. „Kai aš ją sutikau, ji buvo angelas ir vis dar tokia yra, – aiškino jis. – Aš turiu omeny, kad jums net nebūtina būti čia, kad su ja pakalbėtumėte, jūs galite tiesiog pasižiūrėti, kokia ji buvo, kaip ji elgėsi, kaip ji save pateikė“.

„Kai mes pirmą sykį susitikome, tas jausmas persmelkė mus abu ir mes nuo to laiko esame kartu. Mes turėjome kartu gyventi ir mirti kartu, toks buvo mūsų planas“.

21-erių Teksaso gyventojas Patrickas Crusius sulaukė kaltinimų dėl įvykdytų žudynių, jis pripažino savo kaltę.

Policijai jis pasakojo, kad „taikėsi į meksikiečius“ parduotuvėje, kuri yra įsikūrusi pasienio miestelyje ir yra populiari tarp netoliese gyvenančių kaimyninės šalies gyventojų.

Šaudynių metu žuvo 13 amerikiečių, 8 meksikiečiai ir vienas vokietis.

www.tv3.lt

Comments are closed.