Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio

Rankų modelis uždirba tūkstantines sumas, pakeisdama kitų garsių modelių rankas

484

Nina Taylor paskutinius tris dešimtmečius pinigus uždirba iš pirmo žvilgsnio keistu būdu. Nors dirba mados industrijoje, ant podiumų jos nematome, o ir fotosesijose fotografuojamas ne jos veidos ar kūnas. Reklamoms moterį samdo dėl jos rankų.

Ninos rankos yra tokios populiarios, kad ne kartą jos pagrindinis darbo ir pajamų šaltinis yra palygintas su Kate Moss. Taip, šios moters rankos lyginamos ne su kito žmogaus rankomis, o su bene garsiausiu mados pasaulio veidu. Be to, Nina yra dirbusi ir su pačia K. Moss. Jos rankos ne kartą buvo pakeistos Ninos.

Londone gyvenanti N. Taylor taip pat buvo įdarbinta kaip aktorių Jennifer Lawrence, Scarlett Johansson ar Demi Moore pirštai. Tiesą sakant, jei žurnaluose ar televizijos reklamose matote rankas, didelė tikimybė, kad jos priklauso būtent Ninai.

Ninos delnai yra tokie ypatingi, kad dėl darbo susitarti reikia prieš keletą mėnesių. Liekni moters rankų pirštai yra apdrausti įspūdinga suma – net 2 mln. svarų sterlingų, o per dieną už savo paslaugas ji gali uždirbti ir iki 5000 svarų sterlingų.

2012-aisiais už vos penkias minutes darbo jai buvo sumokėta tūkstantinė suma už tai, kad reklamoje ji savo ranka perbraukė per aktoriaus Benedicto Cumberbatcho veidą.

N. Taylor tikina, kad savo kategorijoje ji yra vienas paklausiausių modelių, mat vienu metu gali dirbti keliems prekių ženklams.

Apie jos darbą „Channel 5“ kuria trumpą dokumentiką pavadinimu „Million Dollar Hand Job“. Joje moteris sakė: „Būti tik rankomis reiškia būti anonimu, nėra jokių interesų konfliktų. Galiu dirbti su įvairiais prekių ženklais, galiu dirbti kasdien.“

Ninos rankos buvo įamžintos dizainerių Tomo Fordo, „Chanel“, „Fendi“, ir „Lulu Guinness“ reklamose.

Tiesa, kad jos rankos turėtų darbo, Nina turi jomis atsakingai rūpintis ir atsisakyti kai kurių dalykų.

„Jei į nagą pažiūrėtumėte per kamerą, pamatytumėte įvairiausių netobulumų, bet aš rūpinuosi savo rankomis ir nagais bei odelėmis visą dieną, – sakė ji laidoje „BBC Breakfast“. – Negaliu užsiimti daržininkyste ar groti gitara.“

N. Taylor paaiškino, kad jos rankos daug darbo pasiūlymų sulaukia ne dėl to, kad kitų žmonių rankos yra nepatrauklios, o dėl to, kad tai reikalauja ypatingų įgūdžių. Vienoje padėtyje nejudant rankos turi išbūti ganėtinai ilgai, darbas reikalauja preciziškumo, kantrybės.

Be to, Ninos paslaugos yra gerokai pigesnės nei žmonių, kurių rankas ji pakeičia. „Visą dieną galiu praleisti prieš kamerą vienoje padėtyje dėl kelių sekundžių trukmės kadro, bet esu pigesnė, nei Kate Moss“, – užbaigė ji.

www.alfa.lt

Comments are closed.