Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio

Piktas princas Harry visais įmanomais būdais vengė jo žmoną bjauria pavadinusio JAV prezidento

770

Pirmadienį JAV prezidentui Donaldui Trumpui apžiūrint Bakingamo rūmus, šalia kitų žmonių buvo galima sutikti ir princą Harry. Tačiau pastarasis, rodos, nebuvo labai patenkintas garbaus svečio apsilankymu, mat laikėsi atokiau ir su prezidentu nebendravo.

Likus kelioms dienoms iki suplanuotų susitikimų kitapus Atlanto D. Trumpas „The Sun“ davė interviu, kuriame sakė, kad Meghan jo 2016-ųjų prezidentinės kampanijos metu jam „nebuvo itin maloni“.

„Nežinojau to. Ką galiu pasakyti? Nežinojau, kad ji buvo bjauri“, – įrašytame pokalbyje teigė D. Trumpas.

Šis pasisakymas, rodos, įžeidė ne tik Meghan, bet ir jos vyrą. Princas Harry dalyvavo privačiuose pietuose su ponu Trumpu ir pirmąja ponia Melania, tačiau, Jos Didenybei Anglijos karalienei aprodant Bakingamo rūmuose esančią privačią meno kolekciją, princas laiką leido atokiau, nenorėjo būti fotografų įamžintas su nė vienu svečiu.

Iš pradžių Harry vaikštinėjo su D. Trumpo dukra Ivanka, tačiau vėliau paliko moterį kalbėti su kitais svečiais ir atsistojo toliau.

„Harry buvo trečias pagal svarbumą karališkosios šeimos narys kambaryje po karalienės ir savo tėčio, tačiau jis neatliko karališkųjų pareigų“, – News.com.au atskleidė vienas pobūvio dalyvių.

„Harry atrodė suirzęs, lyg nenorėtų ten būti. Jis elgėsi nepakankamai brandžiai ir leido savo asmeniniam pykčiui užvaldyti jo geras manieras, – pridūrė karališkosios šeimos ekspertė Ingrid Seward. – Kad ir kokios emocijos jį buvo užvaldžiusios, jo pareiga yra padėti karalienei, kuri niekada neleido asmeniniams jausmams kliudyti pareigoms. Toks elgesys nepagarbus.“

Beveik prieš mėnesį sūnaus Archie susilaukusi Meghan nepatogaus susitikimo išvengė. Ji liko namuose rūpintis vaiku.

Vos tik baigėsi oficialios princo Harry pareigos, jis nuskubėjo į sporto salę, kur daugiau nei 1,5 val. praleido kilnodamas svarmenis, rašo News.com.au. Jis taip pat nedalyvavo valstybiniame bankete rūmuose, kuriuose prie bendro stalo sėdėjo ne tik JAV prezidentas su šeima bei karalienė Elžbieta II, bet ir jo brolis princas Williamas su žmona Kate.

Tai, kad Harry prisijungs prie kitų karališkosios šeimos narių oficialaus D. Trumpo vizito Jungtinėje Karalystėje metu, paaiškėjo vos ne paskutinę minutę. Spekuliuojama, kad neseniai tėčiu tapęs vyras jautė spaudimą dalyvauti oficialiuose susitikimuose ir renginiuose.

www.alfa.lt

Comments are closed.