Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio

Pasidalino puikaus obuolių pyrago receptu: šeimyna pakartoti norėjo net 3 kartus

357

„Obuolių pyrago receptas paprastas, panašus į tą, kurį visi seniai žino, bet gerai subalansuotos produktų proporcijos garantuoja, kad gausis puikiai. Man net buvo leidę į pyragą dėti razinų, gaila, kad užmiršau“, – šypteli recepto autorė.

Reikės: 150 g sviesto; 150 g cukraus; 4 kiaušinių; vanilinio cukraus; 220 g miltų; 1 šaukštelio su kaupu kepimo miltelių; 1 kg obuolių; saujos razinų (nebūtinai). 

GAMINIMAS

Sviestą palaikyti išimtą iš šaldytuvo kad suminkštėtų, taip pat išimti iš šaldytuvo kiaušinius, kad nebūtų labai šalti. Obuolius nulupti, išpjauti sėklyną, supjaustyti skiltelėmis. Kai bus baigta su obuoliais, galima jau kurti orkaitę, nes su tešla daug gaišaties nebus.

Suberti cukrų į minkštą sviestą ir gerai išmaišyti. Mušti po vieną kiaušinį, suplakti su sviestu, po to mušti sekantį, suplakti, ir taip visus kiaušinius.

Miltus persijoti, sumaišyti su kepimo milteliais. Suberti į tešlą, išmaišyti. Gaunasi tirštoka tešla. Suberti obuolius, galima ir razinas, išmaišyti. Atrodo kad čia vien tik obuoliai, šiek tiek apsivėlę tešla, bet nesijaudinkite, taip turi būti. Kepdama tešla pasipūs, o obuoliai sukris.

Kepimo skardą (maždaug 28 cm skersmens) iškloti kepimo popieriumi, į ją suversti obuolius ir tešlą. Palyginti. Kepti 160 C apie 50 min.

Šaltinis: worldrecipes.esu/ tinklaraštis 7ravioli

Comments are closed.