Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio

Pasakykite, ką matote: jūsų paslaptys kaip ant delno

3 977

Pažvelkite į paveikslėlį ir pasakykite, ką pastebėjote pirmiausia. Pasirodo, tai atskleidžia nemažai slaptų dalykų apie jus.

Jei pirma pastebėjote lapę, iš prigimties esate labai pozityvūs ir romantiški. Šis paveikslėlis reiškia saulėlydžio iliuziją dėl oranžinės spalvos ir tik geriau įsižiūrėjus jame pastebimas gyvūnas. Turite labai stiprų ryšį su gamta, o meilėje ieškote žmogaus, kurio vertybės būtų panašios. Liaudies išmintis sako, kad lapė yra gudri ir dvasinga.

• Asmenybė: Esate garbingi žmonės, o išmintis yra jūsų natūrali stebuklinga galia.

• Santykiai: Laisvė jums labai svarbi. Nesate nusiteikę prieš ilgalaikius santykius, jei tik juose nesijausite lyg spąstuose.

Jei pirma pastebėjote delfiną, esate rafinuoti ir dažnai jums šypsosi sėkmė. Asmeniniame gyvenime ieškote protingo ir ramaus žmogaus. Esate labai žavingi, žmonėms patinka su jumis leisti laiką, o jūs tuo mėgaujatės. Esate sumanūs ir protingi bei nesileidžiate į kraštutinumus.

• Asmenybė: Gerumas, ramybė, harmonija – šiais žodžiais tiksliausiai galima apibūdinti jūsų asmenybę.

• Santykiai: Norite didelės, gausios šeimos. Jums rūpi visi žmonės, net visi jūsų pusbroliai ir pusseserės, dėdės ir tetos – niekada nepamirštate jų gimtadienių.

www.tv3.lt

Comments are closed.