Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio

Neva iš 2030-ųjų atkeliavęs vaikinas atskleidė, kas laukia žmonijos: melo detektorius rodė, kad jis sako tiesą

3 278

Vaizdo įrašų platformoje „Youtube“ kanalas „Apex TV“ paviešino milijonus žmonių sutrikdžiusį vaizdo įrašą. Jame įamžintas vaikinas, tikinantis, kad laiku atkeliavo iš 2030-ųjų.

Asmenybės atskleisti nenorintis vaikinas Noah buvo prijungtas prie melo detektoriaus ir jo buvo paklausta, ar tikrai atkeliavo iš ateities. Pagal melo detektoriaus atsakymus, „keliautojas laiku“ sakė tiesą.

Vaikinas tikino, kad rizikavo savo gyvybe, kad įvykdytų misiją ir įspėtų žmoniją, kas dėsis per ateinančius 12 metų. Jis pranešė, kad prieštaringai vertinamas JAV prezidentas Donaldas Trumpas bus išrinktas dar kartą. Paslaptingojo „keliautojo“ teigimu, pasaulį visiškai užvaldys technologijos, o daugybė žmonių savo namuose turės robotus.

Noah taip pat atskleidė, kad 2030-aisiais JAV prezidente taps Ilana Ramikee, o globalinis atšilimas labai smarkiai paveiks Šiaurės Ameriką. Jis tikino, kad 2028 m. beveik visi naudosis elektra varomais automobiliais, bus išrasti vaistai nuo daugybės vėžio formų, o žmonės išsilaipins Marse.

Visgi ši istorija neskamba labai įtikinamai, nors pagal melo detektorių vaikinas sako tiesą. Noah tikino, kad turi svarių įrodymų. Anksčiau vaikinas teigė, kad jam yra 50 metų ir jis serga anoreksija bei išgėrė organizmą atnaujinančio vaisto, todėl atrodo kaip 25-erių.

www.alfa.lt

Comments are closed.