Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio

Mia ir Donata išdavė pikantiškus meilės nuotykius: turėjo ir vedusių vyrų

346

Nenumaldomai artėja meilės diena, todėl nenuostabu, kad pastaruoju metu visiems įdomu išgirsti pikantiškas meilės istorijas. Vilija Pilibaitytė-Mia, laidos „Prieš srovę“ žurnalistė, šįkart nusprendė susitikti su dainininke Donata Virbilaite ir sužinoti įdomiausias jos santykių avantiūras. Ir netikėtai atskleisti savo patirtį.

15 metų pažįstamos Mia ir Donata laidoje kalbėjosi be galo atvirai. Žinomos moterys atskleidė dar negirdėtų detalių apie tai, kaip joms sekasi meilės srityje. Pasak Donatos, dabar, kai jai jau 33-eji, ieškodama to vienintelio pirmiausia ji atkreipia dėmesį į vyro rankas.

„Aš neturiu jokio tipažo. Jeigu man patinka žmogus, man patinka. Bet pirmiausia, ką aš padarau būdama savo amžiaus, tai tikrinu rankas, kad žiedo nebūtų“, – atviravo Donata.

Vedęs vyras – ne miręs, kartais sako vyrų ieškančios damos. Bet Donata čia nukerta kaip kirviu – niekada. Esą tokį vyrą ji pati žmonai įskųstų.

Kitokia situacija nutiko Vilijai. Moteris atviravo, kad kartą net kelis mėnesius susitikinėjo su vedusiu vyru. Tačiau ji to be galo svarbaus fakto nežinojo, o apie tai išgirdusi iškart nutraukė santykius. Tiesa, ar apie tai papasakojo vyro žmonai, kaip tai esą darytų Donata, Mia neatskleidė.

„Aš iškart nutraukiau santykius. Kodėl? Todėl, kad jeigu jis sugebėjo man šitiek laiko meluoti, iš kur aš žinau, kad jis toliau man nemeluos. Tai kam reikalingas toks vyras? Niekam“, – tiesiai šviesiai atsakė Mia.

Donata tikrai negali papasakoti apie skyrybas, pinigų dalybas, nes ji nebuvo ištekėjusi. Bet užtat širdies draugų pas ją buvo visokių. Donata atskleidė, kad kartą draugavo su vyru, kuris, kaip ji pati įvardijo, buvo tikras skrudžas.

„Jis buvo ant tiek skrudžas, kad pas jį tualete nebūdavo tualetinio popieriaus. Reikėdavo neštis su savimi. Jis ne vienas gyvendavo, tai reikėdavo pasiimti nuo spintos, atsiplėšti gabaliuką ir neštis į tualetą“, – isteriškai besijuokdama pasakojo Donata.

Kartą Donatai teko susidurti ir su vyru, kuris, pasirodo, jau turėjo sužadėtinę. Nieko rimto tarp jų nebuvo, jis kartą atsivedęs savo sužadėtinę į restoraną, kuriame dirbo Donata, jai moterį net pristatė. O paklaustas apie jų santykius jis atšovė, kad su sužadėtine yra kartu ilgai, bet tarp jų jau dingusi kibirkštėlė. Ir lyg to būtų negana, toliau mergino Donatą.

Ir tokių istorijų Donata laidoje papasakojo ne vieną. Jai antrino ir Mia.

Norėdami išgirsti visas Donatos ir Vilijos Pilibaitytės istorijas apie jų santykius, žiūrėkite vaizdo siužetą, esantį straipsnio pradžioje.

Laidą „Prieš srovę“ žiūrėkite kiekvieną antradienį 19:30 per TV3 televiziją.

www.tv3.lt

Comments are closed.