Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio

„Lexus“ vairuotoja „prisiskraidė“: bandydama lenkti keturias mašinas vieną nuvertė į griovį

447

Avarija Vilkaviškyje įvyko apie septintą vakaro penktadienį. „Lexus“ vairuotoja, bandydama lenkti keturias mašinas, vieną jų „nunešė“ į griovį. Ugniagesiams teko atjungti griovyje atsidūrusio ir gerokai aplamdyto VW Passat akumuliatorių.

Mašina, o ir pėsčiųjų perėjos kelio ženklas į griovį nuskrido, kai į juos rėžėsi ,,Lexus‘‘ markės automobilis. Jį vairavo moteris. Liudininkai pasakoja, kad vairuotoja Vilkaviškio miesto ribose turėjo gerokai viršyti greitį. Ji bandė aplenkti keturias mašinas. Viena jų – „Passat“ – suko į kairę. „Lexus“ trenkėsi į jį ir po smūgio automobilis nuskriejo į griovį.

Per avariją sužaloti du VW Passat važiavę žmonės. Moterį medikai iš karto nuvežė į Vilkaviškio ligoninę. Vyras vėliau pasijuto blogai ir pats kreipėsi į medikus. ,,Lexus‘‘ vairuotoja nenukentėjo. Apgadinta tik mašina. Pareigūnai įtarė, kad moteris galėjo vairuoti išgėrusi. Tačiau pirminiais duomenimis, ji buvo blaivi.

Beveik tuo pačiu metu, netoli Vilkaviškio, nesėkmingai lenkimo manevras baigėsi ir picų išvežiotojai. Moteris lenkė kitą mašiną, tačiau automobilį sumėtė ant kelio ir jis atsidūrė griovyje. Medikai apžiūrėjo vairuotoją. Ji sužalota nesunkiai ir vairavo blaivi.

www.tv3.lt

Comments are closed.