Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio

„Krokodilų medžiotojo“ dukra visuomet prisimins tėvą: skyrė jautrius žodžius

252

Turbūt visi pamename garsųjį „Krokodilų medžiotoją” Stevą Irwiną ir jo šeimynėlę. Po tragiškos Stevo žūties visų akys krypo į jo šeimyną. Su tėvu į krokodilų aptvarus lindusi jo dukra Bindi buvo tėvo pasididžiavimas, o jis – jos.

Visai netrukus prie altoriaus žengs Bindi, kurią lydės jos brolis. Jautrioje žinutėje ji parašė, jog tiki, kad tėtis juo didžiuotųsi.

Bindi socialiniame tinkle rašė: „Tėti, tu nepaprastai didžiuotumeisi Robertu. Jis neįtikėtinai mane palaikė šiame naujame ir gražiame gyvenimo tarpsnyje. Žinau, kad švytėtumei iš pasididžiavimo, kai ateis tas metas ir jis mane lydės prie altoriaus. Norėčiau, kad tomis akimirkomis galėtumei būti su mumis, tačiau žinau, jog tavo dvasia toliau gyvena mumyse“ , – brūkštelėjo Bindi.

Naujienų ir pramogų portalas tv3.lt primena, kad Neseniai instagramo paskyroje mergina pasidalijo žinia: „Per savo gimtadienį ištariau „taip“ ir „amžinai“ mano gyvenimo meilei Chandleriui. Prieš šešerius metus pamilau tave ir nuo tada kiekviena diena buvo kupina nuotykių ir laimės. Tegu mus visą gyvenimą lygi draugystė, tikslai ir besąlygiška meilė.“

Bindi pasidalijo nuotraukomis, kuriose pora išties laiminga.

Praėjo jau daugiau nei 10 metų po gyvūnų mylėtojo, krokodilų medžiotojo Steve‘o Irwino mirties. Savo kelionėse jis susidūrė su ne vienu pavojingu gyviu ir kas kartą žaisdavo su mirtimi.

Visgi neseniai žmona Terri Irwin atskleidė tai, ko iki šiol Steve’o gerbėjai negirdėjo.

Pasirodo, jog pats krokodilų medžiotojas buvo įsitikinęs, kad mirs anksti. 2006 metais elektrinė raja jam įgėlė į krūtinę, kas Steve‘ą ir pražudė.

„Jis niekada negalvojo, kad gyvens ilgai. Jis visuomet nujautė, kad patirs nelaimę ir jo gyvenimas bus nutrauktas. Tik atsimenu, kaip jis sakydavo, jog nebenori filmuotis, planavo daugiau laiko praleisti su vaikais“, – ABC kanalo laidoje pasakojo Terri.

Po S. Irwino žūties jo vardu buvo pavadintas vienas laukinės gyvūnijos draustinis, plentas, vėžlys, gyvatė ir banginių medžioklės priešininkų laivas. Šis asmuo savo darbais paliko ryškų pėdsaką.

www.tv3.lt

Comments are closed.