Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio

Klaipėdietė virtuvę atnaujino vos per savaitę: nekainavo nė 100 eurų

1 279

Tikriausiai bene kiekvienas yra galvojęs apie pokyčius namuose, tačiau baimė dėl didelių išlaidų vis nukeldavo šiuos planus. Panašiai nutiko ir klaipėdietei Santai Bujauskienei, tačiau sumani moteris rado būdą, kaip atsinaujinti neišleidus nė 100 eurų.

Moteris pasakoja, kad nuo atsikėlimo į naują butą, porą metų sukosi mintis dėl virtuvinio komplekto atnaujinimo, tačiau vis trūkdavo arba laiko, arba noro.

„Kadangi pati dirbu baldų projektuotoja ir jau buvau nusprendusi pakeisti virtuvės baldus į naujus, bet paskaičiavome su vyru ir supratome, jog šiam momentui brangus malonumas, kadangi mūsų virtuvė sujungta su svetaine ir reikia keisti viską kartu.

Tada pradėjau ieškoti ir domėtis, kaip galima nebrangiai, bet gražiai atnaujinti baldus. Visai netyčia socialiniame tinklalapį „Facebook“ pamačiau kažkieno įrašą su atnaujintų baldų nuotrauka ir aprašymu. Nuo to laiko pradėjau dar labiau domėtis ir skaityti apie tai. Kadangi visa tai skaičiau žiemos metu, tai nusprendėm jog perdažysim pavasarį kai oras šiltesnis ir namai gali gerai vėdintis“, – pasakoja Santa.

Viską atnaujino keli kibirėliai dažų

Prasidėjęs karantinas sudarė puikias sąlygas kibti į darbus – atsirado daug laisvo laiko. Pasidomėjusi, kokie dažai tiktų geriausiai Santa su vyru nuvyko jų nusipirkti tiesiog į vieną didžiųjų prekybos centrų.

„Dažus rinkausi specialiai skirti baldams perdažyti. Kadangi plyteles irgi dažiau, tai joms irgi rinkausi specialiai skirtus dažus. Kiek skaičiau ir domėjausi tai su tokiais dažais kiti puikiai perdažo ir vonios kambario plyteles. Tikrai pakankamai daug žinių sukaupiau po šio atnaujinimo.

Visas perdažymas užtruko apie savaitę laiko, nes nukabinom spinteles nuo sienos ir radome staigmeną, senosios spintelės buvo tiesiog apdažytos.

Sunkiausia visam atnaujinimo procese yra išlaukti kol vienas sluoksnis dažų nudžiūsta ir tada galima dažyti kitą. O pats dažymo procesas mane labai ramino ir padėjo atsipalaiduoti. O kai matai su lyg kiekviena diena besikeičiantį rezultatą – dar smagiau ir greičiau norisi pabaigti“, – šypteli moteris.

Santa pasakoja, kad visas atnaujinimas nekainavo nė 100 eurų. Dažai atsiėjo 70 eurų, dar vieną nedidelę išlaidų dalį sudarė pagalbinės dažymo medžiagos.

Virtuvės pokyčiais „Facebook” pasidalinusi klaipėdietė sulaukė šimtų teigiamų reakcijų ir komentarų. Žmonės gyrė ją už kruopštumą.

www.tv3.lt

Comments are closed.