Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio

Keturmetis teigia, kad į jį reinkarnavosi princesė Diana: pasakoja dalykus, nuo kurių šiurpsta oda

525

Vaikus auginantys tėvai sutiks, kad mažieji savo pasakojimais sugeba ir nustebinti, ir prajuokinti, tačiau vieno berniuko pastaruosius du metus pasikartojantys teiginiai jo tėvus iš pradžių labai gąsdino. Kaip pasakojo australų televizijos laidų vedėjas Davidas Campbellas, jo keturmetis sūnus Billy mano, kad į jį reinkarnavosi tragiškai žuvusi princesė Diana. Be to, vaikas tikina prisimenantis įvairias jos gyvenimo detales, rašo Mirror.co.uk.

45-erių Davidas, auginantis tris vaikus, apie jam šiurpą keliančius sūnaus pasakojimus parašė „Stellar“ žurnale. Pasak jo, tai keisčiausias dalykas, apie kokį jam teko kada nors rašyti.

Vyras pradeda sakydamas, kad jo jauniausias sūnus apie garsiąją karališkosios šeimos narę kalbėti pradėjo sulaukęs dvejų. Mažylis pirštu parodė į princesės nuotrauką ir garsiai sušuko: „Pažiūrėk, čia aš, kai buvau princesė.“

Nepaisant to, kad vaikui niekas niekada nepasakojo apie britų karališkąją šeimą, keisti Billy komentarai nesiliovė. Kartą jis savo šeimai pasakė turintis brolį Johną (princesės Dianos brolis Johnas mirė dar gerokai prieš jai gimstant), o vėliau paminėjo ir savo „berniukus“. Manoma, kad Billy omenyje turėjo princus Harry ir Williamą – Dianos sūnus.

„Jis ėmė kreiptis į savo „berniukus“, – prisiminė Davidas. – Pasiteiravus, kas jie tokie, mūsų trimetis pasakė, kad tai jo „sūnūs“, – rašė australas.

Jei to dar nebūtų gana, jaunėlis sugebėjo smulkiai nupasakoti, kaip atrodo karališkoji Balmoral rezidencija – mėgstamiausia karalienės Elžbietos II rezidencija. Svarbu paminėti, kad Billy niekada joje nesilankė ir tikrai nėra matęs šios rezidencijos nuotraukų.

„Mūsų draugams škotams jis teigė, kad kai buvo princese Diana, jis lankydavo pilyje. Ją apibūdino kaip turinčią vienaragius ir pavadino Balmoral“, – pasakojo Davidas.

Pasirodo, vienaragis yra Škotijos nacionalinis gyvūnas. Jo fragmentais išmargintos ir Balmoral rezidencijos sienos.

Tačiau labiausiai berniuko šeimą šokiravo jo naujausias pareiškimas, kuriame jis aptarė Dianos mirtį.

„Lisa (Davido žmona – past.) jam parodė Dianos nuotrauką. Billy sakė: „Čia aš kai buvau princese. Tada vieną dieną pasigirdo sirenos ir aš jau nebebuvau princesė.“

Tokie keturmečio pareiškimai išties priverčia odą nueiti pagaugais.

www.alfa.lt

Comments are closed.