Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio

Jazzu apie emocinę krizę: atsinaujino panikos priepuoliai, išsigandau gyventi

935

Dainininkei Justei Arlauskaitei-Jazzu praėjęs pusmetis buvo sunkiausias gyvenime. Moteris atvirauja, kad pradėjusi solinę karjerą ji sunkiai dirbo norėdama gyventi savo svajonių gyvenimą, tačiau metų pradžioje kilęs skandalas jos pasaulį apvertė aukštyn kojomis.

Sausio pabaigoje pristačiusi muzikinio dainos „Wild“ klipo atlikėja Jazzu sulaukė netikėtos gerbėjų reakcijos – jos vaizdo klipas ir daina buvo masiškai vertinama neigiamai. Internetinėje erdvėje pradėjus kritikuoti atlikėjos kūrinį, pasirodė ir grubūs bei necenzūrinės leksikos nestokojantys atsakymai jos vardu.

Nors atlikėja įrodinėjo, kad grubius komentarus rašė ne ji, tačiau įtūžio banga nesiliovė. Po šių išgyvenimų Jazzu atsitvėrė tylos siena ir išvyko su mylimuoju Donatu Ivanausku atsikvėpti į Filipinus.

Visgi šeštadienio rytą moteris pasidalijo jautriu komentaru savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje, kuriame tikina, kad tik dabar galinti atviriau prabilti apie patirtą emocijų duobę.

„Pastarieji pusę metų man buvo labai sunkūs. Aš neatsimenu, ar kada nors tiek dirbau, tačiau tai ne skundas. Aš dievinu savo darbą, nes gyvenu muzikoje. Esu laiminga ir kasdien garsiai dėkoju už šią nuostabią dovaną. Ir jei tik dirbčiau, kurčiau, būtų tikrai viskas nuostabu. Bet ne, taigi negali viskas būti paprasta.

Aš per pusę metų visiškai susivalgiau emociškai. Išgyvenau kūrybinį, įkvėpimo procesą, visiškai neturėjau sienų, buvau atvira, pažeidžiama, sakyčiau netgi silpna, nes viską atiduodavau albumo įrašams, repeticijoms tarp Vilniaus ir Londono, pasiruošimui arenoms. Ir, matyt, kai esi visiškai švari ir atlapa širdimi, pradeda lipti aplinkos šiukšlės. Tai taip ir atsitiko“, – išgyvenimais dalijosi Jazzu.

Atlikėja neslėpė, kad per visą šį laikotarpį jai teko išgyventi pačius sunkiausius emocinius lūžius.

„Aš patyriau tokį psichologinį spaudimą ir smurtą, su kuriuo susitaikyti nepavyks niekada ir niekam. Dažnai žmonės man sako: „Juste, kodėl tu šitaip reaguoji“, „Duok durniui kelią“, „Tiesiog nekreipk dėmesio“ ir kitas sparnuotas frazes. Ne, to nebus. Per šitiek metų scenoje aš išmokau daug – kaip reikia nekreipti dėmesio irgi išsmokau. Bet visada yra BET.

Šį kartą aš tiesiog išsigandau gyventi. Man atsinaujino panikos priepuoliai, negalėjau miegoti, dinginėjo balsas, puoliau į visišką depresiją. Aš tiesiog išsigandau gyventi tarp baisių, labai baisių žmonių. Galvojau, kad žmones pažįstu gerai, kad puikiai skiriu gėrį nuo blogio. Ir staiga realybė smogė tiesiai į paširdžius. Ir dabar, gulint hamake, galėčiau sakyt: „Viską pamiršau, tai nesvarbu, nereikia sureikšmintinti“… Bet ne.“

Pasak Jazzu, labiausiai ją nustebino tai, kad viešoje erdvėje agresiją keliančius komentarus rašė suaugę žmonės, turintys vaikų ir patys pasisakantys prieš smurtą.

„Ir nesuprantu, kodėl tiek žmonių, išmokę naudotis internetu, jaučiasi dievais, teisėjais ir kritikais. Kodėl man kažkas aiškina, kaip aš turiu atrodyti, kaip turiu kurti. Kodėl reikia iškraipyti mano žodžius savaip?

Ir galite mane vadinti dramos karaliene, sakyti, kad be reikalo švaistau jėgas, nes tai kova su vėjo malūnais, bet yra daug silpnesnių žmonių už mane ir aš puikiai žinau, iki to tie durniai gali privesti. Pati išgyvenau grasinimus ir visišką tamsą, ir gyventi tapo nemiela. O stipresniems pavydžiu, bet mokomės gi ne iš stipriųjų, o iš jo didenybės Gyvenimo“, – mintimis dalijosi dainininkė.

Per „M.A.M.A 2018“ muzikos apdovanojimus geriausios atlikėjos apdovanojimą pelniusi Justė tikina, kad net sunkiausiu metu stengėsi nepasiduoti. Intensyviai koncertavo ir, kaip pati sako, su įvairiomis socialinėmis misijomis bent kelis kartus per savaitę važiuodavo į mažesnius miestelius.

„Pačiam idiotų subujojimo pike atlaikiau M.A.M.A apdovanojimus, filmuodavausi, repetuodavau iki išnaktų ir galiausiai viską vainikavo mano pirmas solinis turas penkiose arenose. Atvirai – aš kasdien gerdavau raminamuosius arba migdomuosius, ištisai verkiau ir kabėjau ant lašelinių, nes buvau absoliučiai nerviškai išsekusi. Apie fizinį išsekimą net nešneku, nežinau, kaip mane pastatydavo ant kojų. Prieš pat arenas sau pasakiau: „Stop, gana“. Negaliu pasiduoti tuščiavidurėms emocijoms, nes turiu ir toliau pildyti savo svarbiausią misiją – dainuoti, dovanoti muziką“, – rašė Jazzu.

Visą Jazzu įrašą skaitykite žemiau:

Praejo dvi savaites atostogu. Pripazistu- tik uzvakar pradejau jaust kad as cia, kad momentais nieko negalvoju, vel…

Опубликовано Jazzu Суббота, 30 марта 2019 г.

www.alfa.lt

Comments are closed.