Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio

Harry kelia vieną reikalavimą auklei: Williamas elgiasi priešingai

501

Nuo to laiko, kai buvusi serialo „Suits“ žvaigždė Meghan Markle tapo princo Harry žmona, pasklido kalbos apie tai, kad ši pora niekaip neranda bendros kalbos su princu Williamu ir hercogiene Kate Middleton.

Panašu, kad princų požiūris skiriasi kone į viską, įskaitant ir vaikų auklėjimą

Niekam ne paslaptis, kad K. Middleton ir princo Williamo vaikai – princas George, princesė Charlotte ir princas Louisas – yra prižiūrimi Marios Teresos Borrallo, kuri yra baigusi specialius Norlando auklių kursus.

Tiesa, šią mokyklą baigusioms auklėms yra keliama daugybė reikalavimų. Vienas iš jų – visuomet dėvėti šviesią uniformą, kad auklių niekuomet nebūtų įmanoma supainioti su kuo nors kitu. Taip pat joms privalu dėvėti ir kepuraites bei pirštinaites.

Vis dėlto panašu, kad princas Harry ir M. Markle nori, kad jų vaikai būtų auklėjami visai kitokių auklių – viena jų neseniai buvo pastebėta darbo metu apsirengusi kasdieniais drabužiais.

Anot užsienio žiniasklaidos, 34 metų princas aukles su aprangomis vadina „Merėmis Popins“, ir yra įsitikinęs, kad uniformuotos moters šalia savo vaiko matyti nenori.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad princas Harry ir jo mylimoji M. Markle jau ne kartą atleido kelias aukles, o naujoji jų auklė – tamsiaodė ir kiek vyresnio amžiaus.

Kalbama, kad M. Markle įnoriai personalui neretai peržengia visas ribas, ypač aukšti reikalavimai taikomi auklėms. Esą pirmoji auklė buvo atleista dėl neprofesionalumo, antroji buvo pasamdyta tik pagalbai naktimis, o jos pareigų daugiau nebereikia. Taip mįslingai, be didelio viešumo, jų namuose atsirado trečioji auklė.

„Meghan pati yra labai darbšti ir sūnui atsidavusi mama, tačiau naujoji auklė – Dievo siųsta. Ji – tikras stebuklas. Jiedu su Archie iškart atrado ryšį ir auklė jį dievina. Puikiai su aukle sutaria ir patys Meghan ir Harry“, – dienraščiui „The Sun“ pasakojo jų aplinkai artimas šaltinis.

Vis dėlto, kalbama, kad naujoji auklė negyvens kartu su karališkąja šeima jų namuose Frogmore, tačiau kartu skraidys į visas keliones ateinantį mėnesį.

Kai Meghan dar praėjusių metų pavasarį tapo oficialia karališkosios šeimos nare, jos elgesys su personalo darbuotojais tapo vis garsiau aptarinėjamas. Esą ji – labai įnoringa ir pasipūtusi, be gailesčio atleido asmens sargybinį, asmeninę padėjėją, asistentus.

www.tv3.lt

Comments are closed.