Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio

Gimtadienį švenčiančiam Jasaičiui – jautrūs žmonos žodžiai

940

Kovo 26-oji – ypatinga diena krepšininkui Simui Jasaičiui. Šiandien žymus šalies sportininkas mini 37-ąjį gimtadienį ir jį sutinka tarp pačių savo artimiausių žmonių.

tv3.lt pasiteiravo S. Jasaičio žmonos, Oksanos Pikul, kaip ši planuoja nustebinti savo mylimąjį, tačiau moteris visų detalių nepanori atskleisti ir išliko paslaptinga.

„Žinoma, kad galvoju apie šią dieną, o kai artimas žmogus, norisi pasveikinti tinkamai“, – sakė ji.

Tiesa, kas tiksliai slėpsis dovanų maišelyje, Oksana neatskleidė: „Visko po truputį yra visada gerai: ir materialios, ir pramogos, ir dėmesio gauti. Mes abu esame pakankamai praktiški žmonės, jau dalį reikalingų dovanų darbui esu išdovanojusi, o kita dalis – dar laukia“, – teigė O. Pikul.

Savo sutuoktinį žymi moteris apibūdino kaip mylintį tėtį ir nedaugžodžiavo, tačiau palinkėjo pačių svarbiausių dalykų gyvenime: „Sveikatos, kantrybės ir daug, daug meilės šeimai“, – šyptelėjo O. Pikul.

Vis dėlto trankūs vakarėliai nėra mėgstami Oksanos ir Simo namuose, todėl 37-asis vyro gimtadienis bus sutiktas su pačiais artimiausiais žmonėmis.

„Nei aš, nei Simas nemėgstame švęsti savo gimtadienių, todėl ramiai paminėsime šeimoje“, – pridūrė ji.

Primename, kad praėjusiais metais poros gyvenimą krėtė skandalai, kurie suskambo po visą šalį. S. Jasaitis buvo kaltinamas smurtavęs prieš savo žmoną, vėliau išplito kalbos, kad jie abu nėra ištikimi vienas kitam. Vis dėlto pora susitaikė, nusprendė užmiršti praeities nuoskaudas ir gyventi toliau.

www.tv3.lt

Comments are closed.