Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio

„Eurovizijos“ gerbėjai nenuleidžia rankų: rado būdą, kaip išrinkti nugalėtoją

633

Prieš savaitę „Eurovizijos“ gerbėjus pasiekė žinia, kad šiemet šis konkursas neįvyks dėl sparčiai plintančio koronaviruso. Tai pirmas kartas nuo 1956-ųjų, kuomet pasaulis negalės rinkti savo favorito. Tiesa, šio konkurso entuziastai rado kitokį būdą, kaip išrinkti savo nugalėtoją, nepaisant to, kad jis nebus rengiamas.

Portalas „ESCToday“ nusprendė savaip išrinkti nugalėtoją.

Minėtas puslapis vakar virtualiai surengė konkursą, kurio metu, žmonės galėjo balsuoti už savo mėgstamą šalį.

Eurovision Home Contest 2020 – Semifinal 1

Vote for your favourite Semi-final1 country here https://esct.co/vote #VotefromHome #EurovisionHomeContestThe live voting will close at 20:00 CET

Опубликовано ESCToday Вторник, 24 марта 2020 г.

Pasibaigus balsavimui, 1-ąją vietą gavo „The Roop“ su daina „On Fire“, kuri surinko net 10516 balsų.

2-oji vieta atiteko Rusijai.

3-ioji vieta atiteko Maltai.

Virtualiame pusfinalyje pasisekė ir šioms šalims: Norvegija, Kipras, Azerbaidžanas, Izraelis, Rumunija, Švedija, Šiaurės Makedonija, kurios anot gerbėjų, vertos vykti į kitą virtualų etapą – finalą.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad pirmasis „Eurovizijos“ pusfinalis Roterdame turėjo įvykti gegužės 12-ąją, antrasis – gegužės 14-ąją, o finalas – tradiciškai, šeštadienį, gegužės 16-ąją.

Per prieš kelis mėnesius vykusią bilietų traukimų ceremoniją paaiškėjo, kad Lietuva turėjo pasirodyti pirmojo pusfinalio metu, gegužės 12-ąją dieną, 3 numeriu.

Kartu su Lietuva pirmojo pusfinalio metu turėjo pasirodyti šios šalys: Šiaurės Makedonija, Baltarusija, Švedija, Slovėnija, Australija, Airija, Rusija, Norvegija, Kipras, Kroatija, Azerbaidžanas, Malta, Izraelis, Ukraina, Rumunija ir Belgija.

www.tv3.lt

Comments are closed.