Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio

Dešimties vaikų mama atsidūrė gatvėje: kaimynai nebegali tylėti

34

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi moteris, kuri prarado ne tik savo mylimąjį, bet ir pastogę virš savo galvos. Vilma pasakoja, kad dvejus metus gyveno su už save gerokai jaunesniu vyru ir iki šiol jam tebejaučia šiltus jausmus. Anot jos, porą pasukti skirtingais keliais privertė buto nuomotojai, neapsikentę moters keliamų išgertuvių.

„Aš turėjau sugyventinį, pragyvenome du metus. Jis pasiėmė paskolą, išsinuomavome butą, kartu gyvenome. Bet jis turėjo problemą – pradėjo nuolat gerti ir šeimininkai mane išvarė. Norėčiau jį susigrąžinti, kad eitume kitur nuomotis butą, aš negaliu be jo, esu pripratusi prie jo kaip prie gyvūno. Jaučiu jam didelę meilę“, – apie jausmus jaunesniam mylimajam pasakos moteris.

Išvaryta iš buto Vilma dabar gyvena, kur pasitaiko – kartais jai tenka miegoti netgi lauke po balkonu ar laiptinėse.

„Šeimininkams į priekį buvome sumokėję 900 eurų, bet jie pasakė arba abudu meta lauk, arba mane. Išmetė mane, o jį paliko vieną, pakeitė spyną. Kai neturėjau, kur dėtis, mane išvežė į nakvynės namus“, – tikina viską dėl vyro pasiryžusi padaryti moteris.

Labiausiai šioje istorijoje šokiruoja tai, kad Vilma – net dešimties vaikų mama, tačiau visi nuo jos nusisuko.

Anot kaimynų, Vilma išties turi problemų su alkoholiu, o šeimininkus dėl jos nuolatinių girtavimų iškvietė pats draugas. Kodėl vyras, su kuriuo Vilma gyveno dvejus metus, su ja taip žiauriai pasielgė?

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3.

www.tv3.lt

Comments are closed.