Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio

Cinamonas, maisto papildai, kuriuose yra chromo, alyvuogių aliejaus, svogūnų, uogų, vynuogių, citrusinių vaisių, gali sumažinti cukraus kiekį kraujyje

224

2 tipo diabetas yra neužkrečiama lėtinė liga, kuriai būdingas nuolatinis gliukozės kiekio kraujyje padidėjimas. Gydytojai įvardijo tris papildus, kurie ligos metu gali sumažinti cukraus kiekį kraujyje.

2 tipo diabetas yra susijęs su sutrikusiu audinių ir ląstelių jautrumu insulinui. Tai pasireiškia tuo, kad organizmas nereaguoja į insuliną. Liga sergantiems pacientams insulino gamyba tęsiasi, tačiau hormonas nesąveikauja su ląstelėmis, o gliukozės absorbcijos iš kraujo procesas nepagreitėja. Kai kurių ekspertų teigimu, yra tam tikrų papildų, kurie kompensuoja mažą hormono gamybą.

Tarp šių prieskonių gydytojai nustatė cinamoną. Tai linkęs normalizuoti cukraus kiekį organizme ir gali padidinti jautrumą insulinui. Kvapnus prieskonis neigiamai veikia patogenus, mažina „blogojo“ cholesterolio lygį. Cinamonas turi priešuždegiminį ir antihistamininį poveikį. Papildas gerina medžiagų apykaitą, normalizuoja širdies ir kraujagyslių sistemą, stabilizuoja kraujospūdį ir turi daug kitų privalumų.

Chromo papildai pagerina jūsų organizmo reakciją į insuliną. Cheminis elementas padeda išlaikyti stabilų svorį ir leidžia pašalinti iš organizmo cholesterolio perteklių. Tyrimų duomenimis, kai dalyvavo daugiau nei 62 000 savanorių, žmonėms, vartojantiems mikroelementų papildus, diabeto rizika buvo 27% mažesnė.

Ekspertai ištyrė 2019 m. Paskelbtus „Phytopherapy Research“ tyrimus ir nustatė, kad vartojant 500 mg kvercetino kiekvieną dieną 8 savaites, sumažėja gliukozės lygis tiems, kuriems yra metabolinis sindromas ir didelė rizika susirgti diabetu. Medžiagos sudėtyje yra alyvuogių aliejaus, svogūnų, uogų, vynuogių, citrusinių vaisių.

Comments are closed.