Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio

Britney nusimetė drabužius: tokio kūno pavydi ne viena

1 580

Pop scenos princese anksčiau vadinta atlikėja Britney Spears išgyveno tikrai šlovingą amžių. Moters dainos skambėjo visose radijo stotyse, ji subūrė milijoninę gerbėjų minią ir uždirbo milžiniškas sumas. Visgi 2007-aisiais garsenybė išgyveno lūžį ir nusprendė nusiskusti plikai.

Atlikėjos biografija tikrai verta ne vienos knygos ar filmo – Britney gyvenimas buvo be galo spalvingas ir įdomus. Tiesa, jame netrūko ir priklausomybės alkoholiui ar kitiems svaigalams.

Ir nors visai neseniai Britney dar kartą buvo pakliuvusi į reabilitacijos kliniką, panašu, kad du vaikus auginanti moteris džiaugiasi savo gyvenimu ir atrado tikrą laimę.

Su kur kas jaunesniu mylimuoju laiką leidžianti Britney taip pat nustebino savo pavydėtina figūra.

Anksčiau, kai ji buvo emociškai palūžusi, moteris priaugo papildomo svorio, atsisakė sporto ir aktyvios veiklos. Visgi dabar ji nemažai laiko pluša sportuodama ir gerindama savo išvaizdą.

Visai neseniai ji pasidalijo kadru, kur mėgaujasi laisvalaikiu prie baseinio. Moteris savo figūrą išryškino zebro raštų maudymosi kostiumėliu.

„Negaliu atitraukti akių“, „Tobulai atrodai“, „Gražu žiūrėti, kokia tu atsigavusi“, „Čia tai kūnas…“ – rašė internautai.

www.tv3.lt

Comments are closed.