Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio

Besiskiriančių Skaisgirių nuotrauka užminė mįslę: mėgaujasi poilsiu kartu

191

Dar visai neseniai pramogų pasaulį sudrebino žinia, kad byra televizijos laidų vedėjos ir prodiuserės Vaidos Skaisgirės ir Rolando Skaisgirio santuoka. Tiesa, besiskirianti pora šįkart kartu nusprendė išvykti į kelionę po Bilundo miestą.

Vaida, Rolandas ir jų sūnus Atas aplankė legolendą – šeima kartu linksminosi ir žaidė pramogų parke, o asmeninėmis akimirkomis pasidalijo savo socialinių tinklų paskyrose.

„Turime naują augintinį“, – rašė Vaida, pasidalindama nuotrauka, kurioje ji pozavo su sūnumi ir milžinišku pliušiniu žaislu.

Akimirkomis iš legolendo taip pat pasidalijo ir Rolandas : „Kas laimėjo, kam nešiot“, – rašė jis.

Tokie kadrai tiek Vaidos, tiek Rolando paskyrose sudomino jų abiejų sekėjus – negi žymi pora susitaikė?

Visgi portalui lrytas.lt Rolandas tvirtino, kad tokia tėvų pareiga, o kelionė skirta jų sūnaus ėjimo į pirmąją klasę proga.

Poros skyrybos jau pasiekė teismą, o kartu ateities jie nekuria jau daugiau nei metus. Šią naujienų portalui tv3.lt patvirtino ir pati Vaida Skaisgirė: „Nebėra prasmės išsisukinėti, taip, tai tiesa.“

Primename, kad kalbos apie poros skyrybas ir yrančią santuoką pasirodė dar 2017-aisiais. Tąkart buvo kalbama, kad pora savo gyvenimus kuria ne po vienu stogu.

Tąkart pora savo santykių ir galimų skyrybų nekomentavo, tačiau apkalbas nutraukė praėjusiais metais suorganizuota poros kelionė į Italiją. Kartu su sūnumi jie mėgavosi atostogomis.

Visgi pora vis dažniau raudonuoju kilimu žengė ne susikibę už rankų, bet atskirai. Vaida apie skyrybas neprakalbo ir sutuoktinio 50-mečio šventėje.

Pora pirmąkart viešai pasirodė 2011-aisiais, 2012-aisiais susižadėjo ir pradėjo lauktis sūnaus. Tąkart Vaida tvirtino, kad santuoka bus tikrai ne dėl gimsiančio sūnaus, o iš meilės.

2013-aisiais jie susituokė Barbadose, o vėliau santuoką įteisino Lietuvoje.

Ne paslaptis, kad yra kalbama ir apie tai, jog Vaida kuria santykius su vienu Palangos verslininku. Ar tai tiesa, kol kas nėra oficialiai žinoma.

www.tv3.lt

Comments are closed.