Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio

Beribė „kelių gaidelių“ išmonė: mašina skriejo be vairuotojo

356

DĖMESIO

Šiame puslapyje pateikiama informacija, skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija.

ATIDARYDAMAS ŠĮ PUSLAPĮ, AŠ PATVIRTINU, KAD MAN JAU YRA 18 METŲ.

Internete plintančiame vaizdo įraše jaunuoliai demonstruoja, kaip be vairuotojo važiuojantis automobilis lekia greitkeliu dideliu greičiu. Policija svarsto, ar tai tik nevykęs pokštas, ar chuliganų elgesys.

Socialiniame tinkle „Facebook“ plintančiame ir necenzūrine kalba pažymėtame vaizdo įraše jaunuolis filmuoja sėdėdamas automobilio priekyje, keleivio sėdynėje, o vairuotojo vietoje nieko nėra.

Važiuojančiame automobilyje įrašo autorius pasakoja, kad su draugu sutarė, jog jis vairuos 1,2 tūkst. kilometrų, o vėliau jie apsikeis.

Jaunuolis teigia, kad jo draugas nesikelia ir parodo, kad automobilis greitkelyje lekia be vairuotojo, o vairuoti turėjęs draugas miega ant galinės sėdynės.

Portalas tv3.lt dėl šio vaizdo įrašo kreipėsi į Lietuvos kelių policijos tarnybą. Policijos atstovai tvirtino, kad, pirminiais duomenimis, policija pranešimo dėl šio incidento nėra gavusi, o ir vaizdo įraše matomos situacijos autentiškumas kelia abejonių.

„Jei tai būtų reali situacija, galima teigti, kad asmuo elgiasi iš chuliganiškų paskatų“, – tvirtina policijos atstovai.

Jų teigimu, jei matomas vaizdas yra realus, įrašo herojus būtų galima bausti pagal Administracinių nusižengimų kodeksą dėl chuliganiško vairavimo.

Šis nusižengimas vairuotojams užtraukia baudą nuo 450 iki 550 eurų, neturintiems teisės vairuoti transporto priemones asmenims – nuo 750 iki 1 000 eurų.

Policijos atstovų teigimu, už šį nusižengimą privaloma skirti teisės vairuoti transporto priemones atėmimą nuo vienų iki dvejų metų.

www.tv3.lt

Comments are closed.