Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio

Anglijoje lietuvis nužudė tautietį: uždaužė medine stalo koja

1 342

Jungtinės Karalystės žiniasklaidoje nesiliauja pranešimai apie žiaurius lietuvių nužudymus. Maža to, itin pabrėžiamas faktas, kad tautiečių nepagaili tie patys lietuviai. Šįkart bbc.co.uk skelbiama apie dar praėjusių metų pabaigoje žiauriai įvykdytą žmogžudystę, kurioje tik dabar galima išgirsti teismo sprendimą.

Teismą pasiekė neįtikėtino žiaurumo byla. 51-erių lietuvis Juozas Meilūnas buvo uždaužytas medine stalo koja, o jo kūnas rastas tik po kelių savaičių. Ir tai – visiškai atsitiktinai.

Gruodžio 26-ąją, antrą šv. Kalėdų dieną jo kūnas buvo rastas nuomojamame bute Ketteringe, netoliese Northamptono. Kaimynai iškvietė pagalbą po to, kai bute prasidėjo potvynis ir ėmė tekėti vanduo. Tuomet policijos pareigūnai aptiko jau apirusį, po paklodėmis paslėptą vyro kūną.

Northamptono karūnos teismas skelbia, kad J. Meilūnas mirė nuo sunkių galvos sužalojimų laiko tarpe tarp rugsėjo ir lapkričio. Tai nuspręsta pagal kūno irimo stadiją.

Netrukus buvo sulaikytas ir įtariamasis, taip pat lietuvis – 29-erių Mindaugas Kaminskas. Lietuvis savo kaltę neigia.

Prokurorė Mary Loram teisme kalbėjo, kad bute rastas ir nusikaltimo įrankis – medinė stalo koja. Ant jos aptikta nužudyto vyro DNR: kraujo, odos ir plaukų liekanų. Kitame stalo kojos gale aptikti ir kaltinamojo M. Kaminsko DNR.

Teigiama, kad abu vyrai gyveno tame pačiame bute.

Prokurorė taip pat pridūrė, kad iki šiol nėra aišku, kodėl M. Kaminskas ryžosi tokiam žiauriam nusikaltimui ir kas galėjo išprovokuoti tokį nesuvokiamą vyro elgesį. Teisme toks nusikaltimas įvardytas kaip „žiaurumo sprogimas“.

www.tv3.lt

Comments are closed.