Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio

6 populiariausi pratimai, kurie palengvins kojų ir pėdų skausmą !!!

376

Visi žinome, kad mūsų kaulai yra sujungti vienas su kitu kūne, todėl vienos srities skausmas gali sukelti problemų kitose. Pavyzdžiui, kojos skausmas iš tikrųjų nėra sukeliamas kojų skausmo!

Pėdų skausmą sukeliančios priežastys yra daugybė! Tai gali būti kukurūzai, varnalėšos, kulno smaigalys, artritas, plokščios pėdos ir įaugę nagai, ir visi jie sukelia diskomfortą.

Kojos yra susijusios su daugybe kūno taškų, kurie yra kinų refleksologijos pagrindas, ir tūkstančius metų išminčiai teigė, kad pėdos yra viso kūno sveikatos šaltinis.

Norėdami palengvinti kojų skausmą, galite išbandyti keletą efektyvių ir ne sunkių pratimų, kurie jums užtruks tik 5 minutes.

1 pratimas

Pakelkite ant pirštų kuo aukščiau! Laikykite šią poziciją 30 sekundžių. Pakartokite 5 kartus!

2 pratimas

Atsistokite ant vienos kojos, o kitą pakelkite 30 laipsnių. Mes atitraukiame pirštus nuo mūsų, o tada link savęs! Pakartokite 9 kartus ant kiekvienos kojos!

3 pratimas

Sėdimoje padėtyje ištieskite kojas į priekį, pirštais nukreipdami į viršų. Tada pasilenkite į priekį ir šiek tiek patraukite pirštus atgal. Jei negalite atlikti šio pratimo abiem kojomis iš karto, tada atlikite tai pirmiausia ant vienos kojos, o po to kitos kojos!

4 pratimas

Turite paimti teniso kamuoliuką, atsistoti ant jo viena koja ir ridenti po koja, lengvai spausdami. Taip pat pakartokite su kita koja. Galų gale pakreipkite kojas taip, kad pirštai pažvelgtų į kelius.

5 pratimas

Stovint, perkelkite savo kūno svorį į kojos išorę ir pakilkite ant pirštų, palaikydami 3–5 sekundes. Atlikite 10 pakartojimų ant kiekvienos kojos!

6 pratimas

Atsigulkite ant grindų. Nugara tvirtai prispaudžiama prie grindų, o kojos traukiamos link jūsų, o po to toliau nuo jūsų, bandant pirštais paliesti grindis. Taigi jūs ištiesiate kojas! Pakartokite 15 kartų.

Comments are closed.