Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio

5 sveikatos problemos, kurias galima išgydyti citrinų sultimis, o ne tabletėmis

389

Šiame straipsnyje mes supažindinsime jus su kai kuriais papildomais geriamosios citrinos sulčių privalumais gydant 5 sveikatos problemas. Taigi greitai pažvelkime į šią informaciją:

1. Pašalina odos problemas:
Citrina laikoma natūraliu antiseptiku, pasižyminčiu ir antibakterinėmis savybėmis. Odos problemos apima nudegimo, spuogai, grybelinėms infekcijoms, ir taip toliau .

Galite nedelsdami užpilti sultis paveiktose vietose arba reguliariai gerti citrinų sultis.

2. Apsaugo nuo inkstų akmenų susidarymo:
Citrinose yra citrinos rūgšties, kuri apsaugo nuo inkstų akmenų susidarymo. Vandens trūkumas ir stresas sukelia inkstų akmenis, ir milijonai žmonių susiduria su šia problema. Jei taip pat turite problemų, tada citrininis vanduo gali padėti atsikratyti jos.

3. Veiksminga priemonė nuo hipertenzijos:
Hipertenzija ir nerimas yra pagrindinės kiekvienos ligos ir streso priežastys. Didelis darbo krūvis ir įtemptas grafikas pavargo jūsų smegenis ir jaučiatės mieguisti.

Arbata ar kava yra laikinas sprendimas, sukeliantis priklausomybę. Jei geriate citrinos sultis vieną ar du kartus per dieną, tuomet galite pastebėti nuostabius rezultatus.

4. Padeda sumažinti uždegimą:
Jei dažnai jaučiate uždegimą ar deginimą skrandyje ar krūtinėje, tada jums gali padėti laimo sultys. Citrina turi rūgštinę ir priešuždegiminę savybę, naudingą mažinant uždegimą.

Galite išspausti 1 citriną į 1 stiklinę vandens ir mišinį gerti lėtai ir po kelių minučių pajusite palengvėjimą.

5. Suaktyvinkite virškinimo sistemą:
Citrinų sultys yra puikus būdas gauti sveiką virškinimo sistemą. Jei po valgymo atsiranda virškinimo problemų ar pilvo pūtimas, pradėkite gerti citrinos sultis nuo šios dienos

Comments are closed.