Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio

3 vaisiai nakčiai atstatys stuburą ir suteiks jėgų

256

Kiekvieną vakarą prieš miegą 1,5 mėnesio valgykite:

— džiovintų abrikosų,

— figų,

— džiovintų slyvų.

Tokiomis proporcijomis:

– figos vaisius (figmedžio)
– džiovinti abrikosai (kuraga)
– džiovinta slyva

Šiuose vaisiuose yra medžiagų, kurios padeda atkurti audinius, sudarančius minkštuosius tarpslankstelinius diskus. Taip pat šios medžiagos daro audinius kur kas patvaresnius ir elastingus. Šių audinių stiprinimas lemia tai, kad slanksteliai pradeda patys grįžti į jiems gamtos skirtas vietas, be išorinės manualinės korekcijos.

Pabandykite tai padaryti – jūs neatpažinsite savo stuburo. Medžiagų, būtinų tokiai procedūrai atlikti, nėra kiekviename vaisiuje atskirai, bet susidaro tik juos sumaišius. Taip pat šis derinys turi magiškos galios, geba padidinti vyrų ir moterų seksualinį pajėgumą.

Šį receptą autoriui pasakė sportininkai olimpiečiai, kurie šitaip atstato savo stuburą po didelių krūvių. Autorius kelerius metus rekomendavo tai savo pacientams – iš tikrųjų padeda.

Kuraga arba abrikosas, nesvarbu, kaip vadinamas džiovintas abrikosas, be abejo, yra naudingųjų medžiagų sandėlis. Moksliškai įrodyta, kad džiovinti abrikosai dėl juose esančio kalio teigiamai veikia širdies raumenį, be to, kuraga – puiki onkologinių ligų profilaktika. Šiame stebuklingame džiovintame vaisiuje yra fosforo, geležies, kalcio, karotino, vitamino B5.

Figa – profilaktinė priemonė nuo vėžio, normalizuoja skydliaukės veiklą. Be to, džiovintos figos padeda pašalinti iš žarnyno parazitus. Vartojama kaip liaudies priemonė gydant bronchitą.

Džiovintos slyvos – dar viena gamtos dovana jūsų sveikatai. Galbūt pirma, ką naudingai veikia džiovinta slyva, – tai virškinamasis traktas. Džiovintų slyvų užpilas leidžia atsikratyti vidurių užkietėjimo ir normalizuoti virškinimo sistemos veiklą. Be to, džiovintos slyvos naudingos ir tiems, kurie serga inkstų ligomis, reumatizmu, kepenų ligomis ir ateroskleroze. Dėl didelės vitamino A koncentracijos jos dar ir gerina regėjimą.

vmarkus.lt

Comments are closed.