Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio

10 priežasčių, kodėl svarbu kiekvieną dieną valgyti visą avokadą

59

Ar jums patinka guacamole? Jei taip, tuomet turėtumėte žinoti, kad avokadai yra supermaistas. Jie atrodo kaip maži, kreminiai maišeliai, kuriuose gausu maistinių medžiagų. Obuolys per dieną gali atitolinti gydytoją, tačiau palaukite, kol baigsite skaityti šį straipsnį .

Avokadų galia

1. Svorio metimas
Avokadai suteikia jūsų maistui tekstūros ir skatina svorio metimą. Neseniai atlikto tyrimo duomenimis, padidindami sotumą galite į savo racioną įtraukti pusę avokado.

2. Kraujo spaudimas
Kalio kiekis avokade reguliuoja kraujo spaudimą ir pašalina natrio perteklių iš organizmo. Tai sumažina kraujagyslių įtampą ir sumažina kraujospūdį.

3. Akių sveikata
Liuteinas ir zeaksantinas yra svarbūs jūsų regėjimui. Avokadai yra vienintelė gamtos dovana, aptinkama abiejuose karotinoiduose. Valgykite avokadus dažniau, kad išvengtumėte aklumo ir regos problemų.

4. Avokado cholesterolis padeda kontroliuoti cholesterolio kiekį. Juose gausu sveikųjų riebalų. Mokslininkai išsiaiškino, kad avokadai reguliuoja blogojo cholesterolio (MTL) kiekį.

5. Diabetas
Diabetikams dažnai rekomenduojama valgyti avokadus. Įdomu kodėl? Reguliarus avokadų vartojimas kontroliuoja insulino ir gliukozės kiekį kraujyje. Paprasta.

6. Nėštumas
Avokadai yra naudingi tiek mamai, tiek jos kūdikiui. Viena porcija avokado suteiks tonų vitamino B6, folio rūgšties, vitamino C ir kalio. Jūs gausite visus vitaminus iš karto, o jūsų vaikas taip pat bus sveikas. Ar turėtume paminėti, kad avokadai padeda gydyti / išvengti rytinės ligos?

7. Avokado kaulų masėje gausu vitamino K. Galite manyti, kad kaulams jums reikia kalcio ir vitamino D, tačiau tikrai turėtumėte žinoti, kad vitaminas K yra svarbus jūsų organizmui. Tai pagerina kalcio absorbciją.

8. Svarbios maistinės medžiagos
Įtraukite šį žalią delikatesą į savo patiekalus ir gausite reikiamą kiekį daugiau nei 20 vitaminų ir mineralų. Vienoje avokado porcijoje 25% vitamino C dienos normos, 38% vitamino K poreikio, 30% folio rūgšties poreikio, taip pat iki 21% kalio dienos normos.

9. Maistinių medžiagų
pasisavinimas Avokadas padeda organizmui įsisavinti reikalingas maistines medžiagas. Nepriklausomai nuo to, ar valgote jas savo salotose ar salsoje, avokadai padeda absorbuoti liuteiną, likopeną, beta karoteną ir alfa-karoteną.

10. Sveiki riebalai
Galite duoti savo kūnui kuo daugiau, kad neliktų riebalų, tačiau jūsų kūnui reikia sveikų riebalų rūšių. Avokaduose gausu sveikųjų riebalų, kurių reikia norint sumažinti insulto, širdies smūgio ir padidėjusio cholesterolio (MTL) riziką .

Comments are closed.